İnform Taşınabilir Güneş Panelleri

Seçim ve kurulum aşaması çok basit olan ve sektörde ilgi çeken taşınabilir güneş panelleri ile kendi elektriğinizi kendiniz üretin...

ECOBOX serisi taşınabilir güneş panelleri 3 farklı paket ile çözüm sunmaktadır.Tüm paketlerin içeriği güneş paneli, akü grubu ve bağlantı ekipmanlarından oluşur.

ECOBOXX 90 Taşınabilir Güneş Paneli

Giriş segmentinde yer alan bu paket ana gövde üzerinde 1 adet 5V DC USB çıkışı ve 1 adet 12V DC sigara soketi yer almaktadır.Ayrıca bu paketin içeriğinde 2 adet 3W LED lamba gelmekte olup bu LED lambaları yine ana gövde üzerindeki lamba soketlerine takıp istediğiniz an aydınlatma amacı ile kullanabilirsiniz.

Taşınabilir Güneş Panelleri

ECOBOXX 160 Taşınabilir Güneş Paneli

Orta seviye segmente yer alan bu paket nominal 75W çıkış gücüne sahip olup 160W kadar arttırılabilir ve ana gövde üzerinde 1 adet alman standartı şebeke prizi, 2 adet 5V DC USB çıkışı, 1 adet 12V DC 5.5mm jack çıkışı ve 1 adet 12V DC sigara soketi yer almaktadır. Bu paket 2x10Wp gücüne sahip iki güneş paneli ile gelir ve panel + akü grubu toplam ağırlık 4,79 kg dır.Yani nakliyesi kolay ve zahmetsizdir. Ayrıca bu paketin içeriğinde 2 adet 3W LED lamba gelmekte olup bu LED lambaları yine ana gövde üzerindeki lamba soketlerine takıp istediğiniz an aydınlatma amacı ile kullanabilirsiniz.

Taşınabilir Güneş Panelleri

ECOBOXX 310 Taşınabilir Güneş Paneli

Üst seviye segmente yer alan bu paket nominal 200W çıkış gücüne sahip olup 310W kadar arttırılabilir ve ana gövde üzerinde 2 adet alman standartı şebeke prizi, 4 adet 5V DC USB çıkışı, 2 adet 12V DC 5.5mm jack çıkışı ve 1 adet 12V DC sigara soketi yer almaktadır. Bu paket 2x20Wp gücüne sahip iki güneş paneli ile gelir ve panel + akü grubu toplam ağırlık 9,4 kg dır. Ayrıca bu paketin içeriğinde 2 adet 3W LED lamba gelmekte olup bu LED lambaları yine ana gövde üzerindeki lamba soketlerine takıp istediğiniz an aydınlatma amacı ile kullanabilirsiniz.

Taşınabilir Güneş Panelleri

İnform Blog
Hızlı Erişim Menüsü

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

- Çözümlerimiz

- Katalog / Broşür

- Nereden Satın Alabilirim?

- Online Eğitim

Hızlı Erişim